Pieces of a Dream Monsieur Maurice

Stamboomnaam Pieces of a Dream Monsieur Maurice
Stamboomnummer L.O.S.H. 1134254
Roepnaam Maurice
Geboortedatum 9 oktober 2013
Kleur Blond
DNA-profiel bij de RvB In aanvraag
Getest op levershunt Ja
Overige gezondheidsuitslagen
Fokker Kristel Hendriks
Eigenaar Pieter Bleyen
Adres Minderbroedersstraat 25/2, 3300 Tienen
Telefoonnummer
E-mailadres pieterbleyen@hotmail.com
Website
Inteeltcoëfficiënt (berekend over 5 generaties) 0,20 %
AVK waarde 98,33 %
Heeft eerder gedekt Nee
Reu voldoet aan eisen Pupinfo NCTC Ja
Voorwaarden De teef moet voldoen aan de geldende fokreglementen.
Prijs Dekprijs op aanvraag.
Opmerkingen Maurice is een vrolijke, speelse, actieve, zeer sociale en temperamentvolle Cairn die met volle teugen geniet van zijn leven! Bovendien is hij zeer sportief en gaat hij 2 tot 4 keer per week lopen.

Stamboom

Pieces Of A Dream Monsieur Maurice (LOSH 1134254)
Sanderfield So Smart (FIN 40633/11) Sanderfield Shake Before Use (FIN 44857/09) Sanderfield Pure Talent (FIN 24079/05) Hovarian Beckenbauer
Sanderfield Whirling Pound
Hjohoo’s Hjo Give Love To My Life (FIN 11697/09) Hjohoo’s Hjo Wanna Believe In Life (SKK 58662/01)
Hjohoo’s Hjour Loving Knock Me Off (SKK 28743/2002)
Sanderfield Sweet Dreams (FIN 56657/09) Sanderfield Take A Break (FIN 29254/00) Rottriver’s Curioisity (SKK 44748/94)
Sanderfield Snow Brilliant (FIN 13751/97)
Sanderfield Magic Pearl (FIN 15312/08) Cannwood As If By Magic To Starveren (KCSB3264CP)
Sanderfield Peace Of Mind (FIN 24919/06)
Ciska vom Auetal (KFT 06/0023165) Sir Niclas vom Auetal (KFT 06/0021370) Nordcairn’s Poker Face (DKK 21354/04) Rottriver’s Let’s Tango (SKK 41331/2001)
Nordcairn’s Imagine You (DKK 16477/00)
Rieke Reisser vom Auetal (KFT 06/0016534) Leavenworth Golden Rod
Fiene vom Auetal
Alina vond Sillis Eck (KFT 06/0020811) Mambo nr 5 of Barnsley (KFT 2001/09/30) Rasken’s Robinson Crusoe (SKK 59689/94)
Quite Apart of Barnsley (KFT 06/0011470)
Assja von Isaboe (KFT 06/0017702) Magnus Opus Hamilton
Jolanda of Barnsley

Sportresultaten

Showresultaten

BOB 2014 Tienen; Best Jeugd 2015 Moeskroen; BOB Hoogstraten 2016; CAC Lommel 2016; CAC Luxemburg 2016; CAC(+IB) Leuven 2016, CAC(+IB) Karlsruhe 2016; CAC Bonn 2016; CAC(+IB) & BIG-2 Salzburg 2017 Int. CH. 2017